• Du är här:
  • Hem /
  • Kontakt /

Kontaktinformation

Telefon: 011 – 32 01 00
Fax: 011 – 39 10 80
E-post: welcome@polyproject.com

Besöks- & faktureringsadress:
Gamla Krokeksvägen 35
618 33 Kolmården

E-post och telefonnummer

Administration

Daniel Bergsten, VD
Telefon: 011 – 320 206
Mobil: 070 – 632 11 45
E-post: daniel.bergsten@polyproject.com

Isabell Lindahl, Ekonomichef
Telefon: 011 – 320 216
Mobil: 072 – 517 43 43
E-post: isabell.lindahl@polyproject.com

Produktion

Ulf Engstrand, Produktionschef
Telefon: 011 – 320 101
Mobil: 072 – 080 89 95
E-post: ulf.engstrand@polyproject.com

Försäljning

Jan Bergsten, Ansvarig projekt
Telefon: 011 – 320 203
Mobil: 070 – 320 21 38
E-post: jan.bergsten@polyproject.com

Tobias Karlsson, Service samt reservdelssäljare
Telefon: 011 – 320 204
Mobil: 070 – 532 25 78
E-post: tobias.karlsson@polyproject.com

Stefan Hammarström, Säljare komponenter samt pumpstationer
Telefon: 011 – 320 201
Mobil: 072 – 205 07 85
E-post: stefan.hammarstrom@polyproject.com

Markus Nissinen, Teknisk säljare samt projektledning
Telefon: 011 – 320 202
Mobil: 072 – 505 88 60
E-post: markus.nissinen@polyproject.com

Peter Wohlgemuth, Teknisk säljare samt projektledning
Telefon: 011 – 320 205
Mobil: 070 – 381 00 72
E-post: peter.wohlgemuth@polyproject.com

Sandra Nordmark, Projektassistent
Telefon: 011 – 320 207
Mobil: 072 – 402 11 67
E-post: sandra.nordmark@polyproject.com