• Du är här:
  • Hem /
  • Kontakt /

Kontaktinformation

Telefon: 011 – 32 01 00
Fax: 011 – 39 10 80
E-post: welcome@polyproject.com

Besöks- & faktureringsadress:
Gamla Krokeksvägen 35
618 33 Kolmården

E-post och telefonnummer

Administration

Isabell Lindahl, VD/Ekonomichef
Telefon: 011 – 320 216
E-post: isabell.lindahl@polyproject.com

Produktion

Anders Johansson, Beredning och produktionsplanering
Telefon: 011 – 320 101
E-post: anders.johansson@polyproject.com

Peter Runnman, Verkmästare
Telefon: 011 – 320 102
E-post: peter.runnman@polyproject.com

Daniel Jocic, Beredning
Telefon: 011 – 320 104
E-post: daniel.jocic@polyproject.com

Försäljning

Conny Sörberg, Projektledare och teknisk säljare
Telefon: 011 – 320 203
E-post: conny.sorberg@polyproject.com

Erik Rydell, Key Account Manager
Telefon: 011 – 320 201
E-post: erik.rydell@polyproject.com

Markus Nissinen, Projektledare och teknisk säljare
Telefon: 011 – 320 202
E-post: markus.nissinen@polyproject.com

Josefin Martinsson, Innesäljare
Telefon: 011 – 320 208
E-post: josefin.martinsson@polyproject.com